Kossak Residence

TWÓJ WŁASNY 
KAWAŁEK KRAKOWA
Kraków. Mało jest na świecie tak wyjątkowych miejsc… Miasto królów, artystów, wybitnych kupców i innowatorów. I wszystkich tych, którzy pisali jego ponadtysiącletnią historię. Zamieszkać w sercu Krakowa, to nie tylko mieć w sąsiedztwie Wawel i Sukiennice. Zamieszkać w sercu Krakowa, to wrosnąć w jego historię i zostawić w niej swój własny ślad.

Przykładowy wielki tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.

Key Features

Kultura i sztuka

Kraków oferuje bardzo szeroką gamę ciekawych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Liczne koncerty, wystawy, sztuki teatralne – wszystko to w odległości krótkiego spaceru.

Kawiarnie i restauracje

W historycznym centrum znajdziemy smaki z najdalszych zakątków Świata. Nie brak tu bardzo eleganckich miejsc, w których gotują najlepsi szefowie kuchni. Czasem, dla odmiany, możemy też wstąpić do jednego z wielu oryginalnych slowfoodów.

Ośrodki naukowe

Kraków od wieków słynie z najlepszych uczelni, które niezmiennie znajdują się w europejskiej czołówce. W dużym stopniu to właśnie studenci nadają miastu jego wyjątkową energię i budują jego potencjał.

Sklepy i usługi

Aby na co dzień życie było wygodne, ważny jest dostęp do szerokiej oferty sklepów i usług. Niemal w każdej uliczce znajdziemy przydatny punkt, w którym załatwimy potrzebne sprawy.

Sport i rekreacja

Miasto od wielu lat dba o rozwój zaplecza sportowego, ścieżek rowerowych czy tras do
joggingu i spacerów. Bulwary Wiślane to doskonałe miejsce, żeby aktywnie spędzić czas.

Parki

Czasem warto uciec od miejskiego otoczenia i zanurzyć się na chwilę w zieleni. Do wyboru mamy Planty i liczne krakowskie zielone skwery, a sama inwestycja sąsiaduje bezpośrednio z zabytkowym ogrodem Kossakówki.

GALERIA

APARTAMENTY

Sample Headline

62 m2 - 3 pokoje

ZOBACZ

Sample Headline

28 m2 - studio

ZOBACZ

Sample Headline

83 m2 - 3 pokoje

ZOBACZ

Sample Headline

39 m2 - studio

ZOBACZ

Sample Headline

44 m2 - 2 pokoje

ZOBACZ

Sample Headline

100 m2 - 4 pokoje

ZOBACZ

Sample Headline

77 m2 - 3 pokoje

ZOBACZ

Sample Headline

51 m2 - 2 pokoje

ZOBACZ

Sample Headline

35 m2 - studio

ZOBACZ

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu k.c. Materiały źródło kossak-residence.pl